Nedir?

     www.ililrehber.com bir tanıtım sayfasıdır. Tanıtmak istediğiniz bir şirket, bir yemek, bir kişi bir mahalle, sokak, mekan, gezilecek bir yer de olabilir. Ayrıca bir internet sayfası yaptıracak durumda olmayan fakat yinede internette yer almak isteyenlerin kendilerine bir alan bulabileceği, küçük bir tanıtım sayfasına sahip olacağı ve bunun için hiçbir ücret ödemeyecekleri bir oluşumdur.

     Kurulduğu günden bu yana ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Sistemimizde gördüğünüz resim, video ve ses dosyası içermeyen tüm sayfalar ücretsizdir. Fakat detaylı tanıtım ve ya sayfa içerisinde ve alan adı uzantısında siteye sahip olmak isteyenlerin de küçük ücretler karşılığında bunu yaptırabilmesi mümkündür. Örneğin; Ajans Fenix, Studio Levent

     Bizimle Çalışmak ya da Kendinizi Burada Görmek İster misiniz?

     Sayfamızı yeni kurmuş olmamıza rağmen pek çok bilgi ekledik. Eklemeye de devam ediyoruz. Bize yardımcı olmak ister misiniz? Bunu yapmak hiç de zor değil! Sadece yukarıda ki Firma Ekle bağlantısını kullanarak firmanızı sitemize ekleyebilirsiniz.

     Peki bizimle çalışmak ister misiniz? Boş vakitlerinizde para kazanmak ister misiniz? Firma ya da bilgi eklememize yardımcı olarak para kazanabilirsiniz. Ayrıntılara iletişim formumuzu kullanarak ulaşabilirsiniz. Bilgi kısmında kendinizi tanıtmanız yeterli.