Web Tasarım Hizmetleri

İl il rehber olarak sizleri ve firmalarınızı sadece kendi sistemimiz üzerinde tanıtmıyoruz. Kendi sayfanızı oluşturmanız konusunda da sizlere destek verebiliriz. Birkaç sayfalık temel HTML sayfalardan veri tabanlı ve kullanıcı etkileşimli profesyonel sayfalara kadar pek çok platformda sizlere görünümü hoş ve kullanışlı internet sitesi tasarlayabiliriz. Sınırsız elektronik posta, sınırsız anlık trafik, sınırsız kurumsal destek için bize ulaşın.

Oluşturduğumuz sayfalarınızı kendiniz yönetmek istiyorsanız, yönetim paneli olan bir sayfa tasarlayarak kendi sayfanızı yönetmenizi sağlayabiliriz. Böylece sitenize yeni sayfalar, resimler, videolar ve ses dosyaları ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri yapabilmeniz için size ve ya bu konu ile ilgilenecek kurum çalışanınıza nasıl yapacağı konusunda eğitim desteği de verebiliriz.

Oluşturduğumuz sayfaların açık kalma süreleri yaklaşık olarak %99.99 dur. Bu sitenizin yıl içerisinde yaklaşık olarak sadece 2 saat gibi bir süre kapalı kalabileceği anlamına gelir. Sizin ve ya etkileşimde bulunmak istediğiniz kitlenin sisteme ulaşamama ihtimalinin az olması itibarınız açısından çok önemlidir ve sizin itibarınız en çok önem verdiğimiz konudur.

İletişim sayfamızda ki formu kullanarak bize projenizi bildirin. Yapabileceklerimize birlikte bakalım.